0850 303 94 09

Kobi Çözümleri

Kobi Çözümleri

Toptan Gıda Pazarlama;

Sahada pazarlama yapan tüm firmaların kullanabileceği sıcak – soğuk satış ve tahsilat yazılımıdır.

Firma plasiyerlerinin sıcak satışlarını ve depolarının takibinde kullanacakları gibi aynı zamanda soğuk satış ile sipariş de alabildikleri, çek-senet ve tahsilatlarını yaptıkları Entegre Yazılım ürünleri ile senkronize çalışan bir mobil uygulama çözümüdür.

Perakende Satış;

Gıda, Şarküteri, Et, Hediyelik vb.Marketlerinde tedarik zincirinin yönetimi, alım anlaşmaları, depo kabul, depo sayım, dağıtım ve sevkiyatlarının takibinin yapıldığı, Market yazar kasa ve poslarına bağlanabilen, market terazileri ile uyumlu çalışabilen Market Otomasyonu.

Tekstil Üretim, Toptan ve Perakende Satış Çözümü;

Tekstil firmaları için hammadde alımından depoya kabulüne, üretim çıkışına, üretim ve fason takibine, personel ve fason yönetimi ile üretim yönetimi takibinin yapıldığı komple bir yönetim otomasyonudur.

Fabrika-Mağaza-Mobil Satış Çözümü;

Fabrika ve Mağazalarda toptan veya perakende satışları yönetebilecek, ürün ve Cari analizlerini yapabilecek, anlaşmalara göre satışları kontrol edebilecek, Entegre Yazılım ürünleri ile senkronize çalışabilen bir mobil otomasyondur.

Av Tüfek Fabrikaları Satış Çözümü;

Av tüfeği imalatı, pazarlaması ve satışı yapan İşletmeler için; üretim, satış, kanuni bildirim (Satış, Atış, Basınç Bildirimleri) vb. tüm operasyonlarını çözen Seri No takibi ve analizi yapılabilen bir otomasyondur. Tüfeğin imalatından bayi kanalına satışına kadar, bayi kanalından son kullanıcıya ulaşmasına kadar tüm operasyonların izlenebildiği komple bir çözümdür.

Depo Yönetimi PC – Mobil Çözümleri;

Depo kullanan tüm firmalara yönelik hazırlanan depo yönetim otomasyonu ile depolarına mal kabullerini yapabilmelerini sağladığı gibi muhasebe ile senkronizasyonunu da sağlar.

Depo transfer ve çıkış işlemlerinin de yönetildiği yazılım ile depo kontrol altında tutulur.

Çoklu Şube-Departman Çözümü;

Çoklu Şubesi olan tüm işletmeler için ticari otomasyon sistemidir. İnternet üzerinden düşük maliyetli şube yönetim sistemidir. Her bir şubenin ayrı ayrı takip edilebildiği sistemle merkezi yönetimin kontrolü sağlanır. Her şube kendi iş ve işlemlerini yönetebilir.Offline ve Online çözümleri bulunmaktadır.

Hırdavat Marketleri Ofis-Satış Otomasyon Çözümü;

Hırdavat marketleri – Otomobil parçacıları için tasarlanmış perakende ve toptan satış otomasyonudur. Şube desteği, Departman desteği, Satın alma, depo, Alış-Satış anlaşmaları, kampanyalar, B2b, B2C, CMS desteği.

Fırın&Unlu Mamuller Çözümü;

Fırın İşletmeleri için tasarlanmış bir sistemidir. Hızlı ve kolay kullanımı ile işletmenizin her türlü yazılım ihtiyacına cevap verecek yapıda bir sistemdir. Günlük işlemlerinizi, toplu irsaliye ve faturalarınızı kolaylıkla çıkartabileceğiniz, bir önceki güne ait toplu faturalarınızı kopyalayıp çoğaltabileceğiniz yapısıyla kolay kullanım ve işlevsellik. Gelişmiş rapor seçenekleriyle Cari-stok ve fatura raporlarını alabilirsiniz. Gelişmiş rapor ve tasarlanabilen raporlarla ihtiyacınıza uygun raporları oluşturabilirsiniz.

Cafe& Restourant & Fast Food;

Tüm restoran ve kafeler için tasarlanmış eksiksiz bir adisyon sistemidir. Ticari Otomasyonla uyumlu yapısı, hızlı ve kolay kullanımı ile işletmenizin her türlü yazılım ihtiyacına cevap verecek yapıda bir sistemdir. İşletmenizin kaliteli ve prestijli hizmetine kolay ve hızlı kullanımı ile ayak uydurabilen Entegre Adisyon YBS hizmetinize hız katacağı gibi, işletmenizin tüm hesaplarını kontrol altına alacak, ayrıntılı masa-garson, adisyon-kasa gibi tüm raporları sizin tasarladığınız şekil ve formatta size sunacaktır.

Tarım YBS Çözümü;

Ürün alımı, Üretim, Depolama, Satış Fason İşleme, Tarım, vb. işlemlerin yapılabildiği hem ön muhasebe hem de resmi muhasebe bağlantıları ile şirketin tüm süreçlerini yönetebileceğiniz bir yazılım sistemidir.

Otel Otomasyon Çözümü;

Otel Müşteri girişinden, Oda tahsisine, rezervasyonuna, housekeeping işlemlerinden, çamaşırhaneye, banket işlemlerinden, restaurant işlemlerine, Oto kiralama işlemleri Market işlemlerine, Acente ve bağlantı işlemlerine kadar bir otele ait tüm operasyonların yönetilebildiği, iş emirlerinin oluşturularak personel atamalarının yapılabildiği ve otel ile ilgili tüm sistemi kurgulandığı bir otel otomasyon sistemidir.

Akaryakıt İstasyonları;

Akaryakıt İstasyonlarındaki Akaryakıt alımlarının ve Akaryakıt Satışlarının kontrol edilebildiği, Tabanca, Tanklar, personeller, işletmeye ait diğer birimlerin takip edilebildiği, istasyonların veresiyelerini kontrol edebildikleri bir otomasyondur.

PC & Web Tabanlı SMS Sistemi;

Toplu SMS gönderim hizmetidir. Hızlı ve kolay kullanımı ile işletmenizin SMS ihtiyacına cevap verecek yapıda bir sistemdir. Web ara yüz ile işlevsel excel veri alabilme özelliği ile kısa sürelerde Rehberinizi oluşturabilir, SMS gönderimine başlayabilirsiniz. Değişik kullanıcı tanımları ile sistem daha aktifleştirilebilir. Dışarıdan hazır veya gruplu mesaj alabilir rahatlıkla gönderebilirsiniz. İşlemdeki, gönderilen ve başarısıza düşen SMS raporlarını alabilirsiniz.

Web Tabanlı Entegre Yazılım – e-ticaret Sistemi entegrasyon Çözümü;

Yazılım içinden yönetilebilen sistemle Stok kartlarınızı, Cari Kartlarınızı, Stok Fiyatlarınızı rahatlıkla ve kolayca e-ticaret sistemine gönderebilirsiniz. Online veya offline çalışan sistemle e-ticaret sisteminden gelen siparişler ticari sisteme sipariş olarak aktarılır. Gerekli işlemler yapılması durumuna göre e-ticaret sistemi güncellenir. Faturalandırılmasından sonra sevkiyat ve diğer bilgiler yine e-ticaret sistemine gönderilir. Web kullanıcıları yaptıkları iş ve işlemlerle ilgili tüm hareketlerini görebilirler. Kolay kurulum, kolay kullanım ve esneklik.

Nakliye Ambarları;

Nakliye ve Lojistik işi yapan firmaların müşterilerinden nakliyesi yapılacak ürünleri teslim almalarından teslimatlarına kadar tüm sürecin otomasyon ile takibinin yapılmasıdır.

E-bilet;

Web, Pc ve Mobil sistemleri üzerine geliştirilmiştir. Sinema, Tiyatro, Fuar vb. etkinliklerde ücretli veya ücretsiz bilet satışının yapılabildiği, giriş ve çıkış kontrollerinin isteğe bağlı kiosk ve terminallerden sağlanabildiği bir sistemidir.

Yazılım içinden yönetilebilen tüm yapı istenilen kriterlere göre parametrik olarak tasarlanabilir. Etkinlik, Seans, Bölge, Bina, Salon, Blok, Yer ve Koltuklar tanımı parametrik yapılır. Sistem tamamen parametrik çalışır.